Telefon na taxi w Krakowie

Sprawdź numer telefonu na Eko Taxi w Krakowie i zamów naszą taksówkę

Numer telefonu na Eko Taxi w Krakowie znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dobrym pomysłem będzie zapisanie go na stałe w kontaktach lub nawet na karteczce umieszczonej w portfelu, dzięki czemu zawsze będziesz mógł skorzystać z naszych usług. Wśród nich znajdziesz nie tylko atrakcyjne przewozy po mieście i okolicy, ale też szereg usług dodatkowych.

Tanie przejazdy

Podstawą naszej oferty są oczywiście przejazdy taksówkarskie po terenie Krakowa oraz okolicach tego miasta. Wszyscy nasi kierowcy są uprzejmi i doskonale znają tutejsze rejony, dzięki czemu podróż przebiega zawsze w miłej atmosferze, a kursy realizowane są szybko i bezpiecznie. Dbamy przy tym o atrakcyjne ceny, więc podróżowanie naszymi taksówkami wypada korzystnie również z perspektywy finansowej. Szczegółowe stawki możesz sprawdzić w cenniku na stronie. Taksówki Eko Taxi są wyposażone w terminale płatnicze, więc możesz płacić również bezgotówkowo. Kursy zamówisz pod numerem 12 644 22 22 lub poprzez aplikację mobilną.

Inne usługi

W Eko Taxi wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, wykraczając w naszej ofercie poza same klasyczne przejazdy. W codziennym życiu bardzo pomocne mogą się okazać nasze pozostałe usługi, takie jak monitorowany przewóz dzieci czy obsługa imprez. Bardzo popularne są także realizowane przez naszych kierowców zakupy na telefon z dostawą, które sprawdzają się doskonale, gdy potrzebujesz jakichś produktów, a nie możesz lub nie chcesz pójść samemu do sklepu. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.