Najmodniejsze ubrania na lato według stylistek

Kiedy lato podnosi głowę, możesz znaleźć się zastanawiając się nad pytaniem “Co powinnam nosić w tym sezonie?”. Nie martw się; to naturalna reakcja. Ale nie martw się – trafiłaś we właściwe miejsce po odpowiedzi. Stylista mody będzie miał kilka najlepszych rad dotyczących tego, co założyć na plecy i stopy, gdy temperatura wzrasta.

Jaki krój i materiał wybrać na lato

Nauczyłam się, że trzeba nosić luźne ubrania i to dużo! W przypadku spodni, musisz iść na coś takiego jak len lub seersucker, ponieważ chcesz czegoś, co będzie oddychać. Jeśli idziesz gdzieś, gdzie jest gorąco, będziesz dużo chodzić, więc najlepiej nosić szorty lub spódnicę. Możesz też założyć dżinsy, jeśli są lekko sprane i nie za ciasne – nadal chcesz mieć tam cyrkulację powietrza! I nie zapomnij o kapeluszu z szerokim rondem – kilka tygodni temu wyszłam w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu z rondem i był to najlepszy strój w historii.

Niektórzy ludzie uważają, że ubrania nie mają tak dużego znaczenia, gdy są na zewnątrz przez cały dzień, ale to po prostu nieprawda! Chcesz wyglądać modnie nawet wtedy, gdy relaksujesz się przy basenie. Kolejne porady znajdziesz na clothy.pl