Jak udekorować małe pomieszczenie?

Dekorowanie małego pokoju może być trudne. Przestrzeń jest ograniczona, więc nie można naprawdę wypełnić go dużymi meblami lub czymś zbyt nieporęcznym. Ale to nie znaczy, że musi być nudny. Nadal możesz sprawić, że będzie wyglądał przytulnie, szykownie i zachęcająco – nie sprawiając, że poczuje się zatłoczony lub zatłoczony.

 

Pierwszym krokiem jest ustalenie, czy przestrzeń potrzebuje więcej światła lub mebli. Jeśli twój pokój jest ciemny i ponury, wtedy będziesz chciał skupić się najpierw na oświetleniu. Dodanie opraw oświetleniowych, lamp lub świec nada pomieszczeniu trochę bardzo potrzebnego ciepła i poprawi jego ogólną atmosferę. Jeśli nie podoba Ci się kolor ścian lub sufitu (wielu ludzi nie lubi), użyj farby jako niedrogiego sposobu na radykalną zmianę nastroju pokoju i sprawienie, by wydawał się mniej ciasny.

 

Jeżeli twój problem jest mieć zbyt dużo rzeczy w twój pokoju, then ty możesz zaczynać przez decluttering. Usuń niektóre meble, jeśli masz ich zbyt wiele, lub pozbądź się przedmiotów, które nie dodają żadnej wizualnej atrakcyjności i tylko zajmują miejsce. Rozważ usunięcie ścian między pokojami, jeśli układ pozwala i zbudowanie większych wspólnych przestrzeni (jak salon) zamiast mniejszych prywatnych (jak sypialnie).

Zobacz więcej: roomstour.pl