Bagażnik na narty na dach

Transport sprzętu narciarskiego może być niewątpliwie łatwiejszy oraz bardziej przyjemny. Bagażniki na narty przygotowane zostały głównie z myślą o przewożeniu wszelkich urządzeń sportowych, potrzebnych do podróży na nartach lub snowboardzie. Są 2 formy przewożenia nart. Jedna spośród nich, dotyczy transportu nart w środku auta (zwłaszcza nie zalecamy – o tymże więcej w poniższym rozdziale) i na zewnątrz auta. Teraz dostępne są wyjścia w formie bagażników narciarskich choćby do 6 par nart . Jak dobrać bagażnik na narty na dach?

Bagażnik na narty lub przewożenie nart we wnętrzu auta?

Wybrane pojazdy zaopatrzone są w określony przelot znajdujący się w bocznej kanapie. Zapewnia on przewiezienie nart we wnętrzu pojazdu, bez składania sofy. Takie wyjście sprawdzi się natomiast jedynie w wypadku jednej czy dwóch par nart, ponieważ odstępy nierzadko nie są za wielkie oraz mają wielkość podobną do podłokietnika. Przewiezienie nart we wnętrzu auta ma własne korzyści. Nie należy wtedy dokupować specjalnych urządzeń, natomiast same narty chronione są przed wymogami powietrznymi. Ciemną stroną tego wyjścia jest zabezpieczenie. Nieprawidłowo ochronione narty w okresie wypadku mogą stanowić duże ryzyko, więc zwiąż je wraz ze sobą oraz umieść wewnątrz bagażnika.

Bagażnik na narty na dach

Więc tak nazywany, box dachowy nazywany często trumną. To niewątpliwie własny numer jeden! Nie dosyć, iż stosujemy go podczas wyjazdów poprzez cały rok, to pozwoli nam pewnie włożyć narty, kaski, ubrania lub buty, pozostawiając ciągle wolny bagażnik w pojeździe. Jedyne co należałoby dokupić to pasy łączące narty w boksie. W innym razie będą Wam latać po całym bagażniku, okropnie przy tymże hałasując oraz się niszcząc.